46. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarındayız

46. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarındayız

  •  19 Nisan 2024 Cuma
  •  79 Görüntüleme
  •  Yazdır

Daire Başkanlığımız personelleri İnşaat Mühendisi Alper AYKUN,Elektrik-Elektronik Mühendisi Orhan YILDIZ,Daire Başkanımız İlhan ÇELTEK,Makina Mühendisi Levent ÖZCAN,Yüksek İnşaat Mühendisi Furkan YILMAZ,Elektrik Mühendisi Emre GÜLTAŞ İnşaat sektöründeki yenilikleri takip etmek için İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde açılan 46.Yapı Fuarında

       46. yaşını kutlayan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, bölgedeki en etkili iş platformu olmasının yanı sıra, Türk yapı sektörünün en uzun süredir düzenlenen fuarı olma niteliğini de taşıyor. Fuar, hem yerel hem de yabancı katılımcılar için alıcılara, karar vericilere ve kanaat önderlerinden oluşan oldukça hedefli bir kitleye ulaşmayı sağlayan ana bir platform görevi görüyor. Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika'dan da alıcıları cezbeden fuar, yeni iş birliklerinin yapılmasında da büyük bir rol oynuyor.
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Taşlıçiftlik Yerleşkesi Rektörlük Binası Kat:2, 60250 Tokat / TÜRKİYE Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.